Kviečiame mokytojus! - Apvalaus Kvadrato Mokykla

Kviečiame mokytojus!

Apvalaus kvadrato mokykla – nedidelė privati mokykla Vilniaus centre. Mes tikime lygiavertiško santykio ir bendruomenės susitarimų galia, pasitikėjimu ir pagarba grindžiame savo sprendimus, atvirumo ir laisvės dvasioje ugdome vaikus. Ir prisimename, kad mokytojas pirmiausiai yra mokinys.

Mūsų mokytojai – laisvi, atviri ir nuoširdūs žmonės.

Įdomūs ir įkvepiantys, kuriantys ir klystantys, ieškantys atsakymų ir patys kasdien besimokantys gyvenimo prasmių. Kviečiame jungtis į mūsų bendruomenę kiekvieną, kas tiki, kad mokykloje mokomės kur kas daugiau nei gramatikos, formulių ir lygčių. Mes čia mokomės kaip būti laisviems ir atsakingiems.

Kviečiame susiekti ir susipažinti:

Ir net jei šiame sąraše nėra jūsų svajonių pozicijos, užeikite, susipažinkime, papasakosime apie mūsų mokyklą ir galbūt rasime, ką norėtume dirbti kartu.