BŪRELIAI - Apvalaus Kvadrato Mokykla

Papildomos neformaliosios veiklos plečia vaikų akiratį, patirtį ir žinias, bet svarbiausia – smagiai ir prasmingai praleistas laikas po pamokų!

BŪRELIAI

Karatė

Vadovas Andrius
(Pukiams, 1, 2, 3, 4, 5 kl. mokiniams)

Į treniruotes kviečia Kyokushin karatė klubo įkūrėjas, daugkartinis Lietuvos, Baltijos taurių bei čempionatų prizininkas, turintis 15 m. patirtį.

Treniruočių metu stiprinamas ne tik kūnas, bet ir valia, taip pat didelis dėmesys skiriamas vidinei kontrolei. Sportuodami karatė vaikai turi ir kvalifikacinius egzaminus bei dalyvauja varžybose, tad užsiėmimai vyksta kryptingai, atsakingai rengiantis atsiskaitymo laikotarpiui.

Andriaus įkurtame klube “Aru” šiuo metu treniruojasi 150 įvairaus amžiaus vaikų ir suaugusių.

Užsiėmimai vyksta pirmadieniais, trečiadieniais 16.20

Užsiėmimų kaina: 55 Eur/mėn.

Registracija:

Tel.: +370 622 88339

Jaunųjų keliautojų klubas

Vadovas Mantas Karanauskas, geografijos mokytojas
(2, 3, 4, 5 kl. mokiniams)

Supažindiname vaikus su Lietuvos ir užsienio šalių lankytinomis vietovėmis, pažadiname smalsumą keliauti, atrasti, domėtis išskirtinėmis vietovėmis, gebėti juos rasti. Užsiėmimų metu mokiniai dalyvaus pažintiniuose žygiuose, edukacijose, lankysis saugomose teritorijose.
Mokiniai įgis naujų žinių apie Vilnių, Lietuvą bei pasaulio valstybes ir lankytinus objektus, dalyvaus protmūšiuose.  Po kiekvienos išvykos su mokiniais aptariame, ką naujo pamatėme ir sužinojome.

Užsiėmimai vyksta trečiadieniais, 16.20 val.

Užsiėmimų kaina: 25 Eur/mėn.

Tel.:  +370 620 62399

Pasidaryk pats!

Vadovė Liepa Gaidauskaitė, grafikė, VDA magistrantė, J. Vienožinskio mokyklos pradinukų mokytoja
(Pukiams, 1, 2, 3, 4, 5 kl. mokiniams)

Šiame smagiame būrelyje vaikai išbandys įvairias technikas, keisčiausias medžiagas, mokysis konstruoti, dekoruoti, matuoti, lavins estetinius pojūčius, eksperimentuos, gaus naujų istorinių, kultūrinių ir mokslinių žinių. Savo priemonių turėti nereikia, jos įskaičiuotos į užsiėmimų kainą!

Užsiėmimai vyksta antradieniais, 16.30 val.

Užsiėmimų kaina: 42 Eur/mėn.  (pirmasis užsiėmimas nemokamas)

Tel: +370 606 95794

Dainavimo studija

Vadovė Vilma Grigoraitienė

Kviečiame vaikus, norinčius dainuoti ir muzikuoti kartu su Vilma Grigoraitiene. Dainuoti yra smagu, o dainuoti grupėje – dar smagiau. Laukiame kiekvieno mokinio, nepriklausomai nuo amžiaus ar patirties dainavime.

Užsiėmimai vyksta ketvirtadieniais, 16.30 val.

Užsiėmimų kaina: 30 Eur/mėn.

Tel.:  +370 67187360

Fotografijos būrelis

Būrelio vadovė fotografė Jurgita Kunigiškytė
(2, 3, 4, 5 kl. mokiniams)

Būrelis skirtas 2-5 klasių vaikams ir jų pirmai pažinčiai su fotografijos pasauliu. Būrelio vadovė fotografė Jurgita Kunigiškytė žaismingai ir paprastai supažindins su svarbiausiomis fotografijos dalimis: šviesa, kompozicija, kadravimu. Vaikai užsiėmimų metu išbandys skirtingus fotografijos žanrus: kaip fotografuoti žmones, maistą, miestą, gamtą. Kiekviename užsiėmime bus praktinių užduočių, o norintiems daugiau – papildomos namų darbų užduotys. Paskutinis užsiėmimas – ekskursija į profesionalią fotostudiją Sunny bunny, kurioje lauks pažintis su profesionalia fotoįranga, bendra nuotrauka ir vaišės.

Užsiėmimai vyks pirmadieniais, 16.20 val.

4 užsiėmimų kaina: 40 Eur.

Pirmasis užsiėmimas – nemokamas

Mažoji medicinos mokykla

Šiame būrelyje įdomiai ir turiningai vaikams pristatoma medicina ir sveikatos svarba. Kiekviename užsiėmime yra teorinė, praktinė, žaidybinė ir apibendrinimo dalys. Vaikams suteikiamos priemonės, kad jie praktiškai galėtų įgyvendinti tos dienos užduotį. Praktinė dalis užima apie 80 proc. užsiėmimo laiko. Užsiėmimų metu dirbame su tikrais gydytojų prietaisais.

Pagrindinės programos temos: bendroji medicina, farmacija, slauga, veterinarija, pediatrija, odontologija, sporto medicina.

Užsiėmimai vyksta ketvirtadieniais, 16.30 val.

Užsiėmimų kaina: 60 Eur/mėn.

Būgnų būrelis

Būrelio vadovas Kęstutis Zubavičius

Kęstutis Zubavičius, mušamųjų instrumentų mokytojas. Studijavo Džiazo mušamųjų bakalauro specialybę Kaune, magistrą – LMTA, Šiuolaikinės ir improvizacinės muzikos srityje. Vadovas yra sukaupęs 15 metų sceninės patirties studijuojant mušamųjų atlikimo meną. O dabar žiniomis ir meile muzikai dalinasi su mokiniais.

Užsiėmimu metu grojame įvairaus stiliaus muziką, mokomės skirtingų ritmų ir būgnų notacijų, laviname ritmo pojūtį ir judesių koordinaciją. Taip pat remiantis moksliniais tyrimais yra įrodyta, kad būgnai ne tik padeda žmogui fiziškai ir emociškai išsikrauti, bet ir gerina nuotaiką.

Kviečiame registruotis

Pirmasis užsiėmimas – nemokamas!

Užsiėmimai nuo liepos mėnesio – 2 kartai per savaitę

Užsiėmimų kaina: 50 Eur/mėn.