BŪRELIAI - Apvalaus Kvadrato Mokykla

Papildomos neformaliosios veiklos plečia vaikų akiratį, patirtį ir žinias, bet svarbiausia – smagiai ir prasmingai praleistas laikas po pamokų!

BŪRELIAI

Karatė

Vadovas Andrius
(Pukiams, 1, 2, 3, 4, 5 kl. mokiniams)

Į treniruotes kviečia Kyokushin karatė klubo įkūrėjas, daugkartinis Lietuvos, Baltijos taurių bei čempionatų prizininkas, turintis 15 m. patirtį.

Treniruočių metu stiprinamas ne tik kūnas, bet ir valia, taip pat didelis dėmesys skiriamas vidinei kontrolei. Sportuodami karatė vaikai turi ir kvalifikacinius egzaminus bei dalyvauja varžybose, tad užsiėmimai vyksta kryptingai, atsakingai rengiantis atsiskaitymo laikotarpiui.

Andriaus įkurtame klube “Aru” šiuo metu treniruojasi 150 įvairaus amžiaus vaikų ir suaugusių.

Užsiėmimai vyksta pirmadieniais, trečiadieniais 16.20

Užsiėmimų kaina: 55 Eur/mėn.

Tel.: +370 622 88339

Jaunųjų keliautojų klubas

Vadovas Mantas Karanauskas, geografijos mokytojas
(2, 3, 4, 5 kl. mokiniams)

Supažindiname vaikus su Lietuvos ir užsienio šalių lankytinomis vietovėmis, pažadiname smalsumą keliauti, atrasti, domėtis išskirtinėmis vietovėmis, gebėti juos rasti. Užsiėmimų metu mokiniai dalyvaus pažintiniuose žygiuose, edukacijose, lankysis saugomose teritorijose.
Mokiniai įgis naujų žinių apie Vilnių, Lietuvą bei pasaulio valstybes ir lankytinus objektus, dalyvaus protmūšiuose.  Po kiekvienos išvykos su mokiniais aptariame, ką naujo pamatėme ir sužinojome.

Užsiėmimai vyksta trečiadieniais, 16.20 val.

Užsiėmimų kaina: 25 Eur/mėn.

Tel.:  +370 620 62399

Pasidaryk pats!

Vadovė Liepa Gaidauskaitė, grafikė, VDA magistrantė, J. Vienožinskio mokyklos pradinukų mokytoja
(Pukiams, 1, 2, 3, 4, 5 kl. mokiniams)

Šiame smagiame būrelyje vaikai išbandys įvairias technikas, keisčiausias medžiagas, mokysis konstruoti, dekoruoti, matuoti, lavins estetinius pojūčius, eksperimentuos, gaus naujų istorinių, kultūrinių ir mokslinių žinių. Savo priemonių turėti nereikia, jos įskaičiuotos į užsiėmimų kainą!

Užsiėmimai vyksta antradieniais, 16.30 val.

Užsiėmimų kaina: 42 Eur/mėn.  (pirmasis užsiėmimas nemokamas)

Tel: +370 606 95794

Teatro žaidimai

Vadovė Gintarė Čepukonytė, aktorė (3, 4, 5 kl. mokiniams)

Teatro žaidimų būrelis skirtas smagioms improvizacijoms, kūrybiškumui, laisvai minties raiškai ir vaikų artistiškumui, drąsai lavinti. Tai saviraiškos mokykla, kurioje vyksta kūrybinės treniruotės, paremtos teatro žaidimu.

Užsiėmimai vyksta pirmadieniais, 16.15-17.45 val.

Užsiėmimų kaina: 40 Eur/mėn.  (pirmasis užsiėmimas nemokamas)

Tel.: +370 612 36224