Kviečiame į naujų mokslo metų pradžios šventę! - Apvalaus Kvadrato Mokykla

Kviečiame į naujų mokslo metų pradžios šventę!

Mieli Apvalaus kvadrato vaikai ir vaikeliai, mamos ir tėveliai, ir visi mokykloje būnantys ir ją mylintys žmonės,

kviečiame visus į naujų mokslo metų pradžios šventę!

Šių mokslo metų tema – DŽIUNGLĖS, tad susitikime ir kartu pasiruoškime žengti į naujus nuotykių ir atradimų pilnus mokslo metus.

Šventė vyks rugsėjo 2 dieną, Vilniaus universiteto botanikos sode Kairėnų g. 43, Piknikų aikštėje. Pradžia – 11 val.

Kadangi trumpam pakliūsime į beveik tikras džiungles, apsirenkime ir apsiaukime taip, kad būtų patogu su bet kokiais iššūkiais susidūrus.
Pridedame žemėlapį, kad lengviau vieni kitus rastume. Automobilius galime palikti bet kurioje iš trijų aikštelių (dvi pažymėtos plane P, o trečioji, pati didžiausia – kitoje pusėje Kairėnų gatvės).
Įeidami prie kasų pasakykite, kad atvykote iš Apvalaus kvadrato ir savo pavardę, ir eikite pagal nuorodas.
Atvykite pusvalandžiu anksčiau, kad spėtumėte pasiekti mūsų susitikimo vietą ir, jei norėsis, veidus džiunglių genties raštais čia pat pasipuoštumėt iki šventės pradžios 11 val.

Labai laukiam visų, norime susitikti, pasimatyti, apsikabinti ir pabendrauti, o nuo antradienio – nerti į nuostabų džiunglišką mokyklos pasaulį.

– Jūsų ir mūsų Apvalaus kvadrato mokykla